Yayımcı(Asset Publisher)

Havayolu taşımacılığı ürünleri - kolay ve zaman tanımlı forwarding hizmetleri

Havayolu lojistiği hizmetlerimiz maksimum esnekliği garanti eder - işletmenizin ihtiyaçlarınıza uygun hizmet seviyesini seçin.

Hız ve maliyet açısından en iyi şekilde kullanılabilir hale getirilebilecek, esnek hava taşımacılığına mı ihtiyacınız var? Şeffaf fiyatlandırma daha iyi bütçelendirme yapmanıza yardımcı olur mu?

Rezervasyonu kolay, zaman tanımlı üç hava taşımacılığı ürünümüz, kargonuzun boyutu, ağırlığı ve gereksinimleri ne olursa olsun maksimum esneklikle karşılamanızı garanti eder.

  • KN Express gönderilerinizi kapıdan kapıya, 1 ile 3 gün içinde teslim eder. Teslimatların zamanında gerçekleşmesini garanti etmek için gönderi döngülerinin planlandığı ve proaktif olarak izlendiği bu seçenek en hızlı seçeneğimizdir.
  • KN Expert kargonuzu kapıdan kapıya, 1 ile 5 gün içinde teslim eder. Kargonuz direkt uçuşlarla gönderilir ve yükleme, boşaltma işlemleri özel teslim alma ve teslimat hizmetleri tarafından gerçekleştirilir.
  • KN Extend, kapıdan kapıya tipik 6 ile 15 gün transit süresiyle en ekonomik seçeneğimizdir.

Aşağıdaki faydaların keyfini çıkarın:

  • Cargo iQ sektör standardına dayanan, incelikle hesaplanan ve izlenen teslimat süreleriyle gönderilerinizi güvenle planlayın
  • Akaryakıt ve güvenlik ücretlerini de içeren her şey dahil fiyatlandırmayla tam şeffaflıkla birlikte otomatik, standartlaştırılmış faturalandırmadan yararlanın
  • Gönderilerinizin eğitimli ve onaylı personelimizin elinde olduğu bilgisiyle içiniz rahat olsun
  • Teklif almak, rezervasyon yapmak ve takip etmeniz için online platformunuz myKN'i kullanarak zamandan tasarruf edin
  • 1,5 milyondan fazla hattımızla her yere hızlı ve güvenilir şekilde ulaşın

Taşıma lojistiğinizi nasıl sadeleştirebileceğimiz hakkında bilgi edinmek için bizimle bugün iletişime geçin Ya da myKN üzerinde doğrudan teklif alıp rezervasyon yapın.

Havayolu Lojistiği sorularınız için iletişiminiz

Havayolu Lojistik uzmanı

Havayolu Lojistik uzmanınız

Şimdi iletişime geçin