Yayımcı(Asset Publisher)

Sea-Air – denizyolu taşımacılığı maliyeti ile havayolu taşımacılığı hızı

Havayolu ve denizyolu taşımacılığının en iyi özelliklerini birleştirerek maliyetleri azaltır, zamandan tasarruf sağlar ve karbon ayak izini en aza indirir.

Uzun mesafe gönderilerinizi hem hız hem de maliyet açısından en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını mı arıyorsunuz? Teslimatlarda yaşanan gecikmeler müşterilerinize verdiğiniz taahhütleri etkiliyor mu? Karbon emisyonlarını aktif olarak düşüren bir lojistik çözümüne ne dersiniz?

Sea-Air, hızlı bir pazara sürüm süresinin faydasını daha az maliyetle birleştirmenin ideal yoludur. Bu sektördeki 30 yılı aşkın deneyimimiz, işletmeniz için bütçeye uygun, hızlı ve güvenilir taşımayı garanti eder. Verdiğimiz taahhütleri yerine getirdiğimizden ve ürünlerin zamanında teslim edildiğinden emin olmanız için bu iki taşıma modunu sorunsuz bir biçimde birbiriyle uyumlu hale getirdik.

Sizin için faydaları:

  • Denizyolu taşımacılığı bağlantı önceliği, acil boşaltma, en iyi depolama ve diğer özel avantajları elde edin

  • Mallarınızın daima zamanında ulaşması için denizyolu taşımacılığıyla gelen malları, özel havayolu taşımacılığı kapasitesiyle uyumlu hale getirin

  • Plan değişikliklerine yanıt vermek için proaktif takip ve izleme sitemlerimiz aracılığıyla gönderilerinizin konumlarından haberdar olun

  • Karbon emisyonlarını aktif olarak düşürerek çevresel iş hedeflerinizi destekleyin

Bir teklif almak için uzmanlarımızla iletişime geçin